Męskie torby podróżne

Mariusz Teter
Czerwiec 7 2017

torba wyjazdowa męska

W czasie krótkich wyjazdów zamiast wielkiej i mało zwrotnej walizki idealnie będzie się sprawdzać torba podróżna. Do niej zmieszczą się najpotrzebniejsze rzeczy, kosmetyki, komputer oraz dodatkowa para butów, a także bagaż nie będzie nam przypominał wypychanego worka. Stylowa zawieszona na ramieniu torba będzie doskonałym uzupełnieniem dla stylizacji. Jak ją wybrać?

Torba podróżna to jeden z ważnych elementów naszej wyprawy. Jeśli będzie dobrze zaprojektowana będzie mieścić wszystkie ważne w trakcie naszego wyjazdu ubrania, akcesoria, elektronikę, a dostęp będzie łatwy i szybki. Torby dla Panów nie tylko musza być praktyczne, ale powinny być także wytrzymałe i musza pozwalać na szybkie pakowanie bez rozmieszczenia rzeczy z osobna.

Naturalna skóra

Jeśli szukamy solidnie wykonanej i dobrze wyglądającej torby podróżnej warto zwracać uwagę na skórzane modele. To produkty z wyższej półki, które mogą kosztować nawet powyżej tysiąc złotych. Jeśli jednak ktoś wyjeżdża często będzie to dla niego bardzo dobra inwestycja. Większość modeli otrzymuje dużą główną komorę i mniejszą zapinaną na suwak kieszonkę, dlatego drobiazgi będzie można sobie lepiej uporządkować.

Płótno

Jeśli wybieramy się na mniej oficjalny wyjazd, gdy stylizacja będzie luźniejsza zdecydowanie lepiej od skóry sprawdzać się będą torby z grubego płótna. Inspirowane są stylem podróżniczym i w dużej mierze nawiązują one do klimatów militarynych między innymi swoją kolorystyką. Dzięki temu są fantastycznym uzupełnieniem dla wakacyjnej stylizacji. Gruby a także wytrzymały materiał sprawdzać się będzie także w czasie wielokrotnego pakowania i rozpakowywania.

Coś sportowego

Dla panów, którym będzie zależeć na tym, by torba była lekka świetnym wyborem będą typowo sportowe modele. Oferowane są przez producentów sprzętu sportowego. W zależności od wielkości i modelu można kupić dobrą jakościowo torbę niekiedy już za około 100 złotych. To rozwiązanie, które będzie rzeczywiście najtańsze i powinno się dobrze sprawdzać, ponieważ torba będzie dobra jakościowo. Jednak minusem będzie to, że nie mamy w torbie na urządzenia elektroniczne.

Na co zwrócić uwagę?

Wybierając idealną torbę powinniśmy przede wszystkim określić sobie kiedy i do czego będzie ona używana. Jeśli będą to wyjazdy biznesowe wersja skórzana będzie idealnym rozwiązaniem. Jeśli planujemy wakacyjną podróż po Europie różnymi środkami transportu raczej wybierajmy coś lekkiego co umożliwi nam ewentualnie wygodne przesiadki.