Poradnik

Ceramika Color - wyjątkowa kolorystyka w wielu wymiarach

Mariusz Teter
mar 22 2020

Inspirujący wystrój wnętrz z Ceramika Color. Szukasz pomysłów na wykończenie domu? Zainspiruj się wyjątkowymi aranżacjami, odkryj najmodniejsze wzornictwo polskich i zagranicznych projektantów płytek ceramicznych. Kolekcje płytek ściennych i podłogowych Ceramika Color pozwolą Ci stworzyć wymarzoną kuchnię, łazienkę lub salon.

Ceramika Color Sp. z o.o. została założona w 2002 roku i od momentu powstania jest przedsiębiorstwem prywatnym. W 2008 roku dołączyła do polsko-włoskiej grupy kapitałowej, w skład której wchodzą: Ceramika Końskie Sp. z o.o. (płytki ścienne), Ceramika Stargres Sp. z o.o. (szkliwione płytki porcelanowe), Cotto Petrus Sp. z o.o. (ciastka) oraz StarDust Sp. z o.o. (granulat do produkcji płytek szkliwionych).

Biuro i zakład produkcyjny znajdują się w Kopaninach koło Końskich, w województwie świętokrzyskim. Lokalizacja w "dolinie ceramiki" jest niewątpliwym atutem ze względu na bliskość firm o podobnym profilu działalności oraz łatwy dostęp do surowych półproduktów.

W zakładach produkują płytki ścienne w technologii podwójnego wypalania w rozmiarach 20x20, 20x25, 25x33, 20x40, 25x40,25X60, 25X75 a ostatnio również 25x90 i 20x60 cm. Ponadto oferujemy również dekoracje ceramiczne i płytki szkliwione firmy Stargres. Zobacz wszystkie kolekcje i rozmiary na modnalazienka.pl >>

Kładzą duży nacisk na jakość produktów, co potwierdza akredytacja Państwowego Zakładu Higieny; Zakładu Higieny Komunalnej oraz Zakładu Ochrony Radiologicznej i Radiobiologii, a także Certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki na zgodność naszych produktów z polskimi normami. Spełniają rosnące wymagania wszytskich klientów poprzez inwestycje w rozwój technologiczny – w produkcji wykorzystują surowce i półprodukty najwyższej jakości, a także rozwój techniczny poprzez modernizację istniejącego parku maszynowego i inwestycje w nowe urządzenia.

 

Udostępnij